Paieška

 

 

 

Apie mus

 

UAB „Hidrobalt“ įkurta 1995 m. Alytuje. Šiandien Hidrobalt turi padalinius Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. 2004 m. pradėjo veiklą dukterinė įmonė Baltarusijoje, 2013 m. Latvijoje pradėjo dirbti „Hidrobalt Latvija“ SIA.

2017 metais įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2008. Tarptautinė sertifikavimo įstaiga Transpacific Certifications LTD (TCL) įteikė Hidrobalt sertifikatą, patvirtinantį, kad įmonės kokybės vadybos sistema atitinka standarto reikalavimus.

Pagrindinį Hidrobalt produktų / paslaugų asortimentą sudaro:

  • Mechaniniai reduktoriai, dažnio keitikliai;
  • Techninės žarnos, jungtys, sklendės;
  • Hidraulikos ir pneumatikos komponentai;
  • Pavarų diržai, skriemuliai;
  • Guoliai, riebokšliai, sąvaržos;
  • Antgalių presavimas hidraulinėm žarnoms iki 2 colių skersmens;
  • Antgalių presavimas pramoninėms žarnoms iki 63 mm skersmens.

Dėmesys klientui

Ilgalaikis bendradarbiavimas galimas tik esant abipusei naudai ir pasitikėjimui, įgyjamam kasdieniu darbu. Tai greiti atsakymai, išsami informacija, racionalūs pasiūlymai ir išbaigti sprendimai. Mes siekiame, kad kiekvienas naujas mūsų klientas taptų nuolatiniu.

Kvalifikuotas personalas

80% Hidrobalt darbuotojų turi aukštąjį techninį inžinierinį išsilavinimą, tai pat ir praktinę mechaniko darbo patirtį.
Ar gali vienas žmogus būti geru visų sričių specialistu? Mūsų vadybininkai specializuojasi pagal produktų grupes, todėl gali suteikti Jums kvalifikuotas konsultacijas produktų parinkimo, pritaikymo, naudojimo ar montavimo klausimais.

Technologinės naujovės

Mes atidžiai sekame visas technologines naujoves. Naujų technologijų diegimas ir įrengimų modernizavimas – vienas iš būdų konkuruoti, neprarasti svarbių pozicijų rinkoje, pagerinti veiklos efektyvumą. Todėl tikimės, kad mūsų žinios šioje srityje bus naudingos ir mūsų klientams.

Kokybė

Tie, kuriems teko susidurti su neplanuotu įrengimų remontu, dažna jų profilaktika, puikiai suvokia kokybės svarbą. Mes renkamės tik aukštos kokybės produktus, kurie patikimai tarnaus Jums daugelį metų.

Pristatymas reikiamu laiku

Platus prekių asortimentas – daugiau nei 180 000 pozicijų, nuo pačių paprasčiausių iki specializuotų. Didelis sandėlys, kuriame yra daugiau nei 24 000 pozicijų prekių, nuolat papildomas pagal mūsų klientų poreikius. Geri ryšiai su didžiausiais Europos gamintojais ir Lietuvos įmonėmis. Šiandien, kai laikas kaip niekada svarbus, tai leidžia mums pristatyti prekes klientams reikiamu laiku.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti